Kraków | Balustrada szklana z poręczą

Balustrada szklana z poręczą wykonaną na słupkach z profilu 40×40. Słupki zamocowane są do czoła ( tak zwany montaż do boku), dzięki czemu możemy uniknąć zabierania przestrzeni na balkonie jak w przypadku montażu na posadzkę.

Balustrada zawiera również poręcz z profilu 40×40, dzięki czemu idelanie komponuje się ze słupkami.

Zarówno słupki, poręcz oraz uchwyty do szkła malowane są proszkowo w kolorze RAL 9005 gładki mat.

Zastosowane w balustradzie szkło jest nie tylko hartowane, ale również laminowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Słupki do balustrad i użyty słupek 40×40 znajdą Państwo w naszym sklepie z balustradami fabrykabalustrad.com

W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy na terenie całej małopolski. W szczególności – Limanowa, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica Zdrój, Zakopane.

 

Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nas projektów.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem w realizacji każdego zamówienia, a najwyższą jakość zapewniają najnowsze trendy, dbające o estetykę najwyższej klasy.

 

Balustrada-szklana-na-słupkach-z-poręczą

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00