Kraków – Balustrada szklana na spigotach

Balustrada szklana na spigotach zrealizowana w Krakowie.

Spigoty są to słupki mocujące szkło. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej AISI 316.

Zastosowane w balustradzie szkło jest nie tylko hartowane, ale również laminowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy na terenie całej małopolski. W szczególności – Limanowa, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica Zdrój, Zakopane.

 

Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nas projektów.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem w realizacji każdego zamówienia, a najwyższą jakość zapewniają najnowsze trendy, dbające o estetykę najwyższej klasy.

—————————————————————————-

Zapraszamy na nasz sklep z balustradami , gdzie mogą zobaczyć Państwo elementy składowe poszczególnych balustrad oraz akcesoria do balustrad.

https://www.fabrykabalustrad.com/

balustrada szklana na spigotach kraków

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00