Zakopane / Podhale

Balustrada Całoszklana

Realizacja balustrad szklanych, samonośnych. Zamontowane w Zakopanym w obiekcie          

    ”   Chłabówka Apartments Zakopane „

Balustrady szklane samonośne, zostały wykonane ze szkła 88.4 VSG  Opti White na listwie montażowej Q-railing .

Styl Zakopiański połączony z nowoczesną architekturą

Balustrady samonośne szklane Zakopane

 

Zastosowane szkło jest nie tylko hartowane, ale również lamimowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Balustrada posiada poręcz nakładaną ze stali nierdzewnej AISI 304.

Stal nierdzewna z gatunku AISI 304 jest najbardziej uniwersalnym i najczęściej stosowanym ze wszystkich stali nierdzewnych. Jej skład chemiczny, właściwości mechaniczne, spawalność i odporność na korozję / utlenianie zapewniają najlepszą wszechstronną stal nierdzewną.

W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy na terenie całej małopolski. W szczególności – Limanowa, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica Zdrój, Zakopane.

Gwarantujemy zadowolenie z wykonywanych przez nas projektów.

Nasze balustrady są certyfikowane przez TUV Rheinland Polska (firmę, zajmującą się usługami technicznymi), dzięki czemu eksportujemy nasze balustrady na rynki europejskie oraz skandynawskie.

Wybór naszej firmy to gwarancja bezpieczeństwa, które jest dla nas priorytetem w realizacji każdego zamówienia, a najwyższą jakość zapewniają najnowsze trendy, dbające o estetykę najwyższej klasy.

zakopane balustrada całoszklana

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00