Słopnice / Limanowa

Balustrada schodowa

Przedstawiamy balustradę szklaną schodową wykonaną w Słopnicach w powiecie Limanowskim ( województwie małopolskim).

Balustrada całoszklana została zamontowana do boku schodów za pomocą rotul, dzięki czemu wyróżnia się:

  • wysokiej klasy designem,
  • minimalistycznym wyglądem,
  • stabilnością i bezpieczeństwem,
  • uniwersalnością zastosowań (możliwość montażu na stropach i schodach prawie każdego rodzaju)

Rotule to specjalny rodzaj mocowań, które montuje się poprzez wkręcenie w powierzchnie schodów, balkonu lub tarasu. Ten typ balustrad idealnie sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków utrzymanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Poza aspektem estetycznym powyższy sposób mocowania balustrady szklanej spełnia wszystkie aspekty bezpieczeństwa.

Zastosowane szkło bezbarwne jest nie tylko hartowane ale również lamimowane, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe, stabilne i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy również balustrady nierdzewne. 

Ze względów bezpieczeństwa mocowanie balustrady szklanej najlepiej zlecić profesjonalistom z odpowiednim doświadczeniem. Nasza usługa obejmuje montaż rotuli do szyb. W ramach usługi przeprowadzamy pomiar, doradzamy, przedstawiamy koncepcję do akceptacji, a następnie dostarczamy i montujemy gotową balustradę. Bardzo ważnym etapem jest również dopasowanie odpowiednich okuć. Wszystkie balustrady objęte są gwarancją na produkt i montaż. Usługę montażową realizujemy na terenie całej małopolski. W szczególności – Limanowa, Kraków, Nowy Sącz, Nowy Targ, Krynica Zdrój, Zakopane.

Balustrady całoszklane na rotulach dostarczamy również na terenie całej Polski jak i za granicę do samodzielnego montażu.

—————————————————————————-

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której mogą zobaczyć Państwo elementy składowe poszczególnych balustrad.

https://www.fabrykabalustrad.com/

Balustrada schodowa całoszklana na rotulach Słopnice / Limanowa / Kraków

UMÓW SIĘ NA WYCENĘ

Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00